Amber Çay Kocaeli Bayisi

Amber Çay Kocaeli Bayisi

Gündelik hayatta ihtiyaç duyulabilecek, bilenen ve bilinmeyen markalar ile toptan satış hizmeti vermekteyiz.  Toptan ürün satışlarımız ile marketlerin, bakkalların ve esnafların ihtiyaçlarına uygun ürünler getirmekteyiz.

Gelişen teknolojiyi yakından takip ediyoruz, müşteri odaklı mükemmelliyetçi yaklaşımımızla sizlere etklili çözümler sunmaktayız.

Toptan gıda, toptan içecek ve toptan temizlik malzemelerinin satışları durumunda sizlere çözüm ortağı olarak sonuçlar sunmaktayız.

Sağlıklı, Kaliteli ve Hesaplı tüm ürünlerin toptan satışlarını yapmaktayız.  Aranılan tüm yiyecek ve içecekler Günay Gıda güvencesi ile hesaplı fiyatlarla satışa sunulmakta.

Sağlıklı ve Dengeli beslenme kişi hayatında önemli bir yer taşımaktadır. Sağlıklı beslenme ise çeşitli ve kaliteli besinlerin tüketilmesiyle oluşmaktadır. Yüzlerce çeşit gıda ürünlerinde hesaplı fiyatlar ile sizlere çözümler sunmaktayız.

Günay Gıda olarak satış hizmet alanlarımız olarak başlıca;  catering, cafeler, hastaneler, üniversiteler, oteller, projeler, şirketler, kamu kurumları, fabrikalar, restoranlar, yurtlar ve okullar gibi günümüzde önemli noktaları kapsamakta olup, Günay Gıda tecrübesi ile leziz ürünler ulaştırılmakta.

Her koşulda müşteri memnuniyetini ön plana çıkartan bakış açımız ile hızlı ve doğru çözümler sağlayarak iş ortaklarımızın memnuniyetini sağlamaktayız.

Hizmet Kalitemizden ödün vermeden çalışmalarımızı sürdükmekteyiz.

Amber Çay Kocaeli Bayisi hakkında detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

Menü