1996 yılında faaliyete başlayan Günay Gıda, Kocaeli, Sakarya, Düzce ve Bolu bölgelerinde Kebir, Beşler, Hekimoğlu, Danone, Doğanay, Binboğa Bal, Heinz, Haribo, Elvan, Toybox, Abdurrahman Tatlıcı, Altınkılıç, Dr. Oetker, Dal Süt Çanakkale, Güngör Zeytincilik, Kahvaltı Dünyası, Rifat Minare, Seba Kimya, Ohbe Gıda, Polmak Gıda, Bioblas Şampuan markalarının bölge dağıtımını yapmaktadır.

EDT sektöründe Milano Cake, Amber Çay, Arolez, Bind Çikolata, Fine Food, Sudem, Meyan Baharat, Golden Tarım, Dibako Gıda, Bensüs Kağıt, Çakın Temizlik, Çetel Ticaret, Tat Bakliyat markalarının dağıtımını yapmaktadır.

Günay Gıda’nın hedefi, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayacak ürünleri ve hizmeti sunarak, ilk tercih edilen marka olmaktır. Yönetim ve tüm çalışanlar, belirledikleri bu hedefe eğitimlerin devamlılığında, üreticileri ve tedarikçileriyle birlikte büyüyerek, kârlılığı ve verimliliği arttırarak toplam kalite yönetim anlayışını benimseyerek, ulaşabileceklerine inanmaktadırlar.

Müşterilerin ve tedarikçilerinin verdiği güvenle, dürüstlük ilkesinden taviz vermeden, Günay Gıda adının gururla ve onurla geleceğe taşınması, kalite yönetimi politikasının temelini oluşturmaktadır. Müşterisine ilgili mevzuatlar ve kendi gıda güvenliği gereksinimleriyle uyum içinde olmayı şart koşmaktadır

Menü